Communicatiebureau De Facto Image Building bouwde aan de nieuwe jobwebsite voor de IT-partner van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest, het Centrum voor Informatica voor het Brusselse Gewest (CIBG).

AnySurfer kwaliteitslabel

Dit is tevens de eerste website die ontwikkeld werd door het communicatiebureau die het AnySurfer kwaliteitslabel krijgt, wat betekent dat de website toegankelijk is voor iedereen, inclusief mensen met een handicap.Het AnySurfer kwaliteitslabel wordt toegekend aan websites waarbij de principes van de AnySurfer checklist werden gevolgd bij de opbouw van de website.

Hierdoor is de site toegankelijk voor iedereen, inclusief personen met een handicap. Het kwaliteitslabel is twee jaar geldig en ook bij wijzigingen aan de website dient rekening te worden gehouden met de checklist. 

Onderzoeksresultaten

Uit een in 2012 gevoerd onderzoek van AnySurfer, in samenwerking met verschillende Belgische hogescholen, blijkt dat slechts 12,6% van de geteste websites voldoet aan minimale vereisten. Er is dus nog steeds veel werk aan de winkel, maar De Facto Image Building is alvast trots op haar bijdrage aan het toegankelijker maken van het internet.