Het wordt ondertussen een jaarlijkse gewoonte. Bart De Waele brengt met Wijs zijn Trend Rapport uit. Het resultaat is een collaboratie waar een 40-tal digital experts en trend watchers hun kijk geven op welke trends er zich verder zullen ontwikkelen in 2013. En verder, ...over Trends Night 2013. Een inspirerende avond waarbij een aantal schrijvers uit het rapport hun trend mondeling en in detail komen toelichten. Een kort woordje uitleg.

Waarom dit Trend Rapport?

We kunnen wel meerdere redenen opsommen waarom dit Trendrapport in het leven werd geroepen. Ondertussen de 6e editie trouwens. In de digitale markt moet je nl. mee zijn wat de nieuwe digitale evoluties zullen worden. Zo kan je vermijden dat je je focust op zaken die ondertussen of binnenkort voorbijgestreefd zullen zijn. Zowel voor de (online) marketing manager die verder wil bouwen aan de interne online bedrijfsaanpak als voor de digitale expert die zijn nagels op de juiste koppen moet slaan. Een aanrader om te lezen.

Je kan het rapport hier downloaden.

Trends Night 2013

We willen het rapport als het ware tot leven brengen. Daarom organiseren Stima en Bloovi samen de Trends Night. 7 schrijvers uit het trendrapport  zullen op deze avond hun trend mondeling komen toelichten. Aanwezigen op dit event worden als het ware nog sterker geïnspireerd door de schrijvers live te horen en zien.  

Trends Night 2013 gaat door op 21 februari 2013. Binnenkort wordt het totale programma en de exacte plaats kenbaar gemaakt. Blokkeer alvast die datum in je agenda.

Elke deelnemer ontvangt een printversie van het trendrapport. 

Wil je erbij zijn? Stuur een mailtje naar olivier@bloovi.be, we reserveren dan alvast een plaatsje.
Toegangstarief :
- €99 voor Stima leden
- €149 voor niet-Stima leden.

Hopelijk zien/spreken we elkaar die avond.